تیم منتخب کشتی آزاد وارد محل مسابقات جام زیلکوفسکی شد
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۲۱۴۸۰۸۶
به گزارش ایرنا، اعضای تیم منتخب کشتی آزاد که صبح روز گذشته (یکشنبه) ایران را به مقصد لهستان ترک کرده بودند، ساعاتی پیش وارد شهر ورشو محل برگزاری رقابتهای بینالمللی جام زیلکوفسکی شدند.
مسوولان برگزاری این رقابتها به محض ورود کشتی گیران به لهستان تمام دستورالعملهای بهداشتی را اجرایی کردند به طوری که از تیم اعزامی کشورمان در هتل محل اقامتشان آزمایش کرونا بعمل آمد که خوشبختانه تمامی نتایج منفی بود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بدین ترتیب با توجه به برنامه مسابقات، صبح روز سه شنبه (۱۸ خردادماه) مراسم قرعه کشی و وزن کشی پنج وزن نخست برگزار می شود و محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی نمایندگان کشتی ایران در وزن ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خود میروند.
مسابقات پنج وزن دوم نیز روز چهار شنبه برگزار می شود که رضا اطری در وزن ۶۱ کیلوگرم، یونس امامی و مصطفی حسین خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم و امین طاهری و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به میدان خواهند رفت.
مراسم وزن کشی و قرعه کشی ساعت و رقابت ها از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران آغاز میشود.
منبع: پارس فوتبال
کلیدواژه: علی شعبانی علیرضا کریمی رضا اطری امیرحسین زارع امیرحسین زارع رضا اطری علی شعبانی علیرضا کریمی محمدحسین محمدیان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۱۴۸۰۸۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
قهرمانی مازندران در رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
در پایان این رقابتها مازندران با ۱۵۴ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیمهای خوزستان با ۱۱۹ امتیاز و لرستان با ۹۳ امتیاز دوم و سوم شدند.
نتایج اوزان مختلف:
۳۵ کیلوگرم: ۱- علی اصغر صبوری نژاد (کهگیلویه و بویراحمد) ۲- سجاد محمدی (اروند) ۳- مهدی چاره اندیش (خوزستان) و مهدی شکری (توابع تهران))
۳۸ کیلوگرم: ۱- محمد پورابراهیمی (کهگیلویه و بویراحمد) ۲- علی چیت گران (مازندران) ۳- میررپوریا عزیزی (اردبیل) و علی اسماعیلی (سهمیه خوزستان)
۴۱ کیلوگرم: ۱- محمدامین آذرپیرا (کرمان) ۲- علی فتحیان (لرستان) ۳- ابوالفضل چیت گران (مازندران ۹ و محمدامین خشنودفر (سهمیه خوزستان)
۴۴ کیلوگرم: ۱- بنیامین رستگار (فارس) ۲- مهدی قلندی (مازندران) ۳- مبین زراعتی (اصفهان) و امیررضا حنفی (البرز)
۴۸ کیلوگرم: ۱- امیر کاظمی (خوزستان) ۲- یاسین دهستانی (مازندران) ۳- محمدمهدی رجانی (لرستان) و امیرمهدی حاجی وند (سهمیه خوزستان) ۵- امیرعباس اخوان (مازندران) و عرشیا موسوی (اردبیل)
۵۲ کیلوگرم: ۱- امیرعلی مجازی (کرمان) ۲- امیررضا طهاسب پور (مازندران) ۳- علیرضا حیدری (خوزستان) و امیرسام جعفری راد (مازندران)
۵۷ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل ظهیری (اصفهان) ۲- آرمین قولی گله (خوزستان) ۳- محمدرضا مهدوی (تهران ب) و رضا جلیلی (لرستان)
۶۲ کیلوگرم: ۱- مهدی غلامیان (فارس) ۲- کورش عبدولی (اروند) ۳- آرمین قاسمی (کهگیلویه و بویراحمد) و محمدامین رحیمی (لرستان)
۶۸ کیلوگرم: ۱- سید اسماعیل نبوی (مازندران) ۲- علی احمد شمشیری (توابع تهران) ۳- اهورا نوروزی (فارس) و محمدجواد عبدولی (سهمیه خوزستان) ۵- علی رضا سلطانی (تهران) و امیرعلی امیرپور (سهمیه مازندران)
۷۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین علوانی (سهمیه خوزستان) ۲- نوید سعیدیان (خوزستان) ۳- ابوالفضل صحت (اصفهان) و امیررضا مهری (مازندران)
۸۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین بختیارنژاد (البرز) ۲- ایمان قمی (سهمیه مازندران) ۳- عرشیا زنگنه (تهران) و امیرمحمد جاوری (سهمیه خوزستان)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی دروگر (گلستان) ۲- مهدی کاظمی (لرستان) ۳- علی اکبر آکو (مازندران) و ایلیا خردمند (کهگیلویه و بویراحمد)
رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۱۵۴ امتیاز ۲- خوزستان ۱۱۹ امتیاز ۳- لرستان ۹۳ امتیاز ۴- اصفهان ۸۳ امتیاز ۵- فارس ۸۱ امتیاز ۶- کهگیلویه و بویراحمد ۸۰ امتیاز ۷- البرز ۶۴ امتیاز ۸- کرمان ۶۰ امتیاز ۹- اروند ۵۰ امتیاز ۱۰- توابع تهران ۴۵ امتیاز ۱۰- تهران ۴۵ امتیاز